KONST / Litografier / Färglitografi 13229061
nr 1322 9061
Staffan Rosvall
(1922-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 39/400. Motivet: 31x40cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:14:29
21/4 19:08:58
Staffan Rosvall
Läs mer om Staffan Rosvall